- Prekė sandelyje
PRIEDAS SUJUNGIMO STALČ SKK-UDW SAMSUNG
PRIEDAS SUJUNGIMO STALČ SKK-UDW SAMSUNG



PRIEDAS SUJUNGIMO STALČ SKK-UDW SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Artikulas | - |
| Ilgis | 60.5 cm, 679 mm. |
| Plotis | 56.5 cm, 643 mm. |
| Storis | 75 cm |
| Spalva | Balta sp |
| Skersmuo | 565 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Papildoma informacija | Suderinamas su Samsung skalbimo mašinomis, tarp jų: WW12TP54DSH/SA. WW12TP04DSH/SA. WW95T754DBT/SA. WW85T984DSH/SA. WW85T554DAW/SA. WW85T504DAE/SA |
| Svoris | 6.2 kg. |
| Aukštis | 167 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |