- Prekė sandelyje
PRIEDAS SKALBYKL NUO KALK MCAPOWER2 ELUX
PRIEDAS SKALBYKL NUO KALK MCAPOWER2 ELUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Artikulas | "Neocal Prime" |
| Ilgis | 4.8 cm, 128 mm. |
| Plotis | 3 cm, 67 mm. |
| Storis | 3 cm |
| Skersmuo | 30 mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Papildoma informacija | "Neocal" yra ekologiškas nukalkinimo produktas, skirtas visų tipų skalbimo mašinoms ir indaplovėms. Vandenį minkštinantis magnetas "Neocal" apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo. Šio prietaiso dėka prailginsite savo prietaisų tarnavimo laiką ir sutaupysite energijos. Taip pat užtikrinsite puikią indų švarą ir blizgesį. "Neocal prime" minkština vandenį ir sumažina stiprių cheminių nukalkinimo priemonių poreikį iki 20 metų |
| Svoris | 0.26 kg. |
| Aukštis | 44 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |