- Prekė sandelyje
KAMUOLIUKAI DŽIOVYKLĖS M9YHODB2 ELX
KAMUOLIUKAI DŽIOVYKLĖS M9YHODB2 ELX



KAMUOLIUKAI DŽIOVYKLĖS M9YHODB2 ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Ilgis | 7.5 cm, 105 mm. |
| Plotis | 7.5 cm, 155 mm. |
| Storis | 7.5 cm |
| Medžiaga | Vilna |
| Vienetai pakuotėje | 4 |
| Papildoma informacija | Vilnos kamuoliukai džiovyklėms palaiko tolygesnį džiovinimo procesą, sumažina drabužių susiglamžymą iki 30 %. Vilnos kamuoliukai džiovyklėms pagerina šilto oro cirkuliaciją aplink drabužius, todėl jie tolygiau džiūsta. Natūrali vilna iš Naujosios Zelandijos |
| Svoris | 0.28 kg. |
| Aukštis | 180 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |