- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ-DŽIOVYKLĖ LWR85865O AEG
SKALBYKLĖ-DŽIOVYKLĖ LWR85865O AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Prekės tipas | Skalbimo mašinos - džiovyklės |
| Modelis | "PowerCare" "UniversalDose" EcoLine LWR85865O |
| Plotis | 59.7 cm, 684 mm. |
| Gylis | 57.6 cm |
| Aukštis | 84.7 cm, 886 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 77.5 kg, 79 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 62 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 8 kg |
| Džiovinimo talpa | 5 kg. Gręžimas, aps/min- 1600 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Programų skaičius | 11 |
| Skalbimo programos | Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Anti alergijos programa, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Lauko drabužių programa, Wash&Dry 60, Būgno valymas |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 76 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Green" sertifikatas. Laiko taupymo parinktis leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Glotnus būgno "Care" raštas dar švelnesnis Jūsų audiniams. Su technologija "ProSteam®" skalbimą galite užbaigti garais ir taip sumažinti susiglamžymą arba naudoti atskirą garinimo programą, kad drabužiai būtų atnaujinti - kaskart nepriekaištingi skalbimo rezultatai. Su "ÖKOMix" skalbimo priemonės ir minkštiklis ištipinami dar prieš jiems patenkant į būgną. "UniversalDose" yra unikalus stalčiukas, skirtas "viskas viename" kapsulėms. Jame naudojamos specialios vandens čiurkšlės, suminkštinančios ir prakiurdančios jame esančias skalbimo kapsules - taip jos aktyvinamos 60 % sparčiau nei sudėtos į būgną. Tokiu būdu geriau pašalinamos dėmės skalbiant 1 val. šaltame vandenyje. "Wi-Fi" - prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My AEG Care" programėlę, kurioje rasite dar dau |
| Ilgis | 649 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |