-
−1%
Skalbyklė-Džiovyklė LG F4DR711S2BA
Skalbyklė-Džiovyklė LG F4DR711S2BA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Skelbimas nerastas |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Skalbimo mašinos tipas | Skalbimo mašina-džiovyklė |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 56,5 cm |
| Skalbimo talpa | 11 kg |
| Džiovinimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 48 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 308 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 54 litrai |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 90 litrų |
| Gręžimo efektyvumo klasė | A |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 71 dB |
| Ciklo trukmė | 240 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 455 min. |
| Automatinė dozavimo technologija | Taip |
| Išmani skalbimo technologija | Ne |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Variklio tipas | Inverteris |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Pūkų filtras | Taip |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 62 cm |