SKALBYKLĖ-DŽIOV HWD50-BP12307U-S HAIER
SKALBYKLĖ-DŽIOV HWD50-BP12307U-S HAIER
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Prekės tipas | Skalbimo mašinos - džiovyklės |
| Modelis | HWD50-BP12307U-S |
| Plotis | 51 cm, 510 mm. |
| Gylis | 48.8 cm |
| Aukštis | 70 cm, 700 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 50 kg, 56 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Metinės energijos sąnaudos | 86 kWh |
| Vandens sąnaudos ciklui | 35 l |
| Metinės vandens sąnaudos | 7700 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | C |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 5 kg |
| Džiovinimo talpa | 2.5 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Elektroninis |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika |
| Triukšmo lygis skalbiant | 56 dB |
| Ekranas | Taip |
| Triukšmo lygis gręžiant | 72 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Triukšmo lygis džiovinant | 62 dB |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Durų atidarymo kampas | 180 ° |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn. Energijos sunaudojimas (skalbimas, gręžimas ir džiovinimas)- 1.62 kWh |
| Energijos sunaudojimas (tik skalbimas ir gręžimas) | 0.391 kWh |
| Vandens išsiurbimo efektyvumas | 58.4 % |
| Vandens sąnaudos | 42 l |
| Džiovinimas | Taip |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Ilgis | 488 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |