- Prekė sandelyje
SKALB-DŽIOV CLC108-GNU1-S TOWER HAIER
SKALB-DŽIOV CLC108-GNU1-S TOWER HAIER



SKALB-DŽIOV CLC108-GNU1-S TOWER HAIER
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Prekės tipas | Skalbimo mašinos - džiovyklės |
| Modelis | CLC108-GNU1-S |
| Plotis | 69 cm, 600 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 160 cm, 1600 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 10 kg |
| Džiovinimo talpa | 8 kg. Gręžimas, aps/min- 100 |
| Valdymas | Dviejų zonų elektrinis |
| Skalbimo programos | 6 Kg Wash & Dry |
| Ekranas | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Svoris | 142 kg. |
| Ilgis | 592 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |