Skalbimo mašina „Electrolux EW6TN4062P“, pakraunama iš viršaus, 6 kg, 1000 aps./min., D, balta
Skalbimo mašina „Electrolux EW6TN4062P“, pakraunama iš viršaus, 6 kg, 1000 aps./min., D, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | Woolmark |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Ekrano tipas | LCD |
| Produkto spalva | Balta |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Valdymo tipas | Rotacinis, lietimui jautrus |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 65 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Įėjimo įtampa | 230 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Prijungta apkrova (elektrinė) | 2200 W |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 40 litrų |
| Plotis | 400 mm |
| Ūgis | 890 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1000 aps./min. |
| Nominali talpa | 6 kg |
| Centrifugos džiovinimo klasė | C |
| Skalbimo programos | Vilna, Greitai, Medvilnė, Sportas, Eko, Subtilus/šilkinis, Higiena / antialerginis, Sintetika |
| Kūdikių priežiūros skalbimo programa | Taip |
| Triukšmo lygis | 75 dB |
| Vidinė talpa | 42 litrai |
| Skalavimo ir gręžimo programa | Taip |
| Ciklo laikas (maks.) | 197 min. |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,3 m |
| Laido ilgis | 1,65 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,42 m |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |