Skalbimo mašina BOSCH WGG154ZSPL
Skalbimo mašina BOSCH WGG154ZSPL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Durų atidarymas | Šoninis atidarymas |
| Būgno tūris | 70 litrų |
| Produkto spalva | Balta |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Durų spalva | Balta, Skaidrus |
| Ekrano tipas | LED |
| Durų tipas | Grūdintas stiklas |
| Durų vyris | Kairė |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Durų atidarymo kampas | 160° |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Apžiūros langas | Taip |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 51 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 50 litrų |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Gylis | 588 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Svoris | 73,8 kg |
| Skalbimo programos | Medvilnė, Nuplaukite, Centrifugavimas ir išpumpavimas, Vilna, Tamsios spalvos / Džinsai, Sintetika, Eko 40–60, Funkciniai drabužiai, Būgnų valymas, Super greitas, Subtilus/šilkinis, Geležinė pagalba, Higiena+, Mišinys |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1400 aps./min. |
| Nominali talpa | 10 kg |
| Ciklo laikas (maks.) | 230 min. |
| Centrifugos džiovinimo klasė | B. |
| Putų kontrolės sistema | Taip |
| Apkrovos balansavimo sistema | Taip |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 74 dB |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Dėmių valiklio parinktis | Taip |
| Apsauga nuo potvynių | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Priešlaikinio durų atidarymo spyna | Taip |
| Įspėjimai | Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |
| „Bosch“ skalbimo technologijos | VarioDrum, „ActiveWater™ Plus“, SpeedPerfect, Antivibracinė konstrukcija, „EcoSilence Drive™“ |