- Nauja
BOSCH WAN2405MPL skalbyklė su 65 L būgnu siūlo įvairias skalbimo programas, įskaitant delikatų, vilną ir medvilnę, o jos LED ekranas ir 24 valandų atidėto starto laikmatis užtikrina patogų naudojimą.
BOSCH WAN2405MPL skalbyklė su 65 L būgnu siūlo įvairias skalbimo programas, įskaitant delikatų, vilną ir medvilnę, o jos LED ekranas ir 24 valandų atidėto starto laikmatis užtikrina patogų naudojimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Priekine įkraunama skalbimo mašina Bosch WAN2405MPL su 65 litrų būgnu ir LED ekranu užtikrina patogų procesų stebėjimą. Intuityvi sukamojo valdymo sistema leidžia lengvai valdyti skalbimo programas. Įrenginys turi integruotą vaikų apsaugą ir likusio laiko indikaciją.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Kairysis |
| Būgno talpa | 65 L |
| Įkrovimo tipas | Priekine |
| Ekrano tipas | LED |
| Valdymo tipas | Sukamasis, Jutiklinis |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Laido ilgis | 1.6 m |
| Įrenginio vieta | Atvira |
Galia | |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 47 L |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Amperas | 10 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 46 kWh |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 67.7 kg |
| Gylis | 590 mm |
| Aukštis | 845 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Gylis su atidarytomis durimis | 106.3 cm |
Veikimas | |
| Perpildymo apsauga | Taip |
| Maksimalus centrifugavimo greitis | 1200 RPM |
| Ciklo trukmė (maks) | 213 min |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Putų kontrolės sistema | Taip |
| Įvertinta talpa | 8 kg |
| Triukšmo lygis (centrifugavimas) | 71 dB |
| Centrifugavimo klasė | B |
| Įkrovimo balansavimo sistema | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks) | 24 h |
| Skalbimo programos | Delikatus/silkinis, Praskalavimas, Vilna, 60°C, Greitas 15 min, 90°C, Sintetika, Ekonomiškas 40-60, Greitas 30 min, Praskalavimas, 40°C, Medvilnė, Centrifugavimas, Geležies pagalba, Mišrus, Kasdienis 40° |
| Triukšmo emisijos klasė | A |
Ergonomika | |
| Vaikų apsauga | Taip |
| Likusi laiko indikacija | Taip |