MPM-5712-PK-45 Automatinė skalbimo mašina, balta
MPM-5712-PK-45 Automatinė skalbimo mašina, balta





MPM-5712-PK-45 Automatinė skalbimo mašina, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Produkto spalva | Balta, Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukai, rankenėlė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 500 mm |
| Ūgis | 840 mm |
| Skalbimo programos | Apatiniai drabužiai, Medvilnė, Sukimas, Protingas, Dėmių šalinimas, Greitai 15 min., Patalynė, Ekonomiška 40–60 °C, Vilna, Savaiminio valymo programa, Subtilus/šilkinis, Skalauti ir gręžti, 20°C, Žemyn, Garas, Mišinys |
| Sukimo greitis | 1200 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Nominali talpa | 7 kg |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |