MPM-5112-PT-44 Automatinė skalbimo mašina, balta
MPM-5112-PT-44 Automatinė skalbimo mašina, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta, Juoda |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Valdymo tipas | Mygtukai, rankenėlė |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 850 mm |
| Gylis | 630 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Skalbimo programos | Intensyvus, Medvilnė su išankstiniu skalbimu, Centrifugavimas ir išpumpavimas, Vilna, Sintetika, Sumaišykite, Patalynė, Medvilnė 20°C, Ekonomiška 40–60 °C, Nuplaukite, Žemyn, Antialerginis, Greitai 15 min., Medvilnė |
| Sukimo greitis | 1200 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Nominali talpa | 10 kg |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. |