Mesko Home MS 8053 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta
Mesko Home MS 8053 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta





Mesko Home MS 8053 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Durų spalva | Mėlyna |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 150 W |
| Gylis | 370 mm |
| Ūgis | 530 mm |
| Plotis | 360 mm |
| Nominali talpa | 3 kg |
| Artimojo lauko ryšys (NFC) | Ne |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Ne |
| Skalbimo programos | Subtilus/šilkinis |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |