Išcentrinė skalbimo mašina „Ravanson XPB-70“
Išcentrinė skalbimo mašina „Ravanson XPB-70“
Išcentrinė skalbimo mašina „Ravanson XPB-70“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Laisvai stovintis |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Drenažo sistema | Gravitacija |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Žarna pridedama | Taip |
| Vandens drenažas | Taip |
| Dangos medžiaga | Plastikas |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 350 W |
| Svoris | 10 kg |
| Plotis | 445 mm |
| Gylis | 410 mm |
| Ūgis | 800 mm |
| Režimų skaičius | 2 |
| Talpa | 7 kg |
| Įspėjimai | Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. |
| Vykdymo laikas | 15 min. |