-
−6%
Skalbimo mašina Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP Priekinė skalbimo mašina 6 kg 1000 RPM Balta
Skalbimo mašina Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406WP Priekinė skalbimo mašina 6 kg 1000 RPM Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 11 - 16*
d. d.
| Laido ilgis | 1,4 m |
| Būgno tūris | 42 litrai |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,3 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,97 m |
| Durų vyris | Kairė |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Ekrano tipas | LED |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 2000 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas per 100 skalbimo ciklų | 65 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 42 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo įtampa | 230 V |
| Ūgis | 843 mm |
| Gylis | 378 mm |
| Plotis | 595 mm |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Skalbimo programos | Higiena / antialerginis, Sintetika, Eko, Greitai, Džinsai / džinsinis audinys, Sportas, Medvilnė, Vilna, Subtilus/šilkinis |
| Ciklo laikas (maks.) | 190 min. |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1000 aps./min. |
| Nominali talpa | 6 kg |
| Skalavimo ir gręžimo programa | Taip |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| Centrifugos džiovinimo klasė | C |
| Apkrovos balansavimo sistema | Taip |
| Kūdikių priežiūros skalbimo programa | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |