-
−1%
Electrolux EW2TN5061FP Iš viršaus kraunama skalbimo mašina 6 kg 1000 aps./min balta
Electrolux EW2TN5061FP Iš viršaus kraunama skalbimo mašina 6 kg 1000 aps./min balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | Woolmark Blue |
| Produkto spalva | Balta |
| Ekrano tipas | LED |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Būgno tūris | 42 litrai |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Valdymo tipas | Rotacinis, lietimui jautrus |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 65 kWh |
| Prijungta apkrova (elektrinė) | 2200 W |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 40 litrų |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Dabartinis | 10 A |
| Įėjimo įtampa | 230 V |
| Ūgis | 890 mm |
| Gylis | 599 mm |
| Plotis | 397 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1000 aps./min. |
| Ciklo laikas (maks.) | 197 min. |
| Skalbimo programos | Gręžimas/nusausinimas, Higiena / antialerginis, Sintetika, Medvilnė, Antklodė, Sukimas, Subtilus, Sportas, Nuplaukite, Eko 40–60, Greitai 30 min., Greitai 14 min., Vilna/šilkas, Antialerginis |
| Nominali talpa | 6 kg |
| Kūdikių priežiūros skalbimo programa | N |
| Centrifugos džiovinimo klasė | C |
| Reguliuojama temperatūra | Rankinis/automatinis |
| Pradžios atidėjimas | Taip |
| Skalavimo ir gręžimo programa | Taip |
| Triukšmo lygis | 75 dB |
| Reguliuojamas gręžimo greitis | Taip |
| Automatinio atpažinimo funkcija | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,3 m |
| Laido ilgis | 1,65 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,42 m |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |