Camry Premium CR 8052 skalbimo mašina 3 kg Pilka, Balta
Camry Premium CR 8052 skalbimo mašina 3 kg Pilka, Balta






Camry Premium CR 8052 skalbimo mašina 3 kg Pilka, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Durų vyris | Aukštyn |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Durų spalva | Pilka |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Būgno medžiaga | Plastikas |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 190 W |
| Ūgis | 570 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 540 mm |
| Skalbimo programos | Sukimas |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Ne |
| Nominali talpa | 3 kg |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. |