„Bosch Serie 6“ BBS611LAG dulkių siurblys / elektrinė šluota „du viename“ dulkių siurblys Sausas akumuliatorius be maišelio 0,3 l mėlynas 2,5 Ah
„Bosch Serie 6“ BBS611LAG dulkių siurblys / elektrinė šluota „du viename“ dulkių siurblys Sausas akumuliatorius be maišelio 0,3 l mėlynas 2,5 Ah













„Bosch Serie 6“ BBS611LAG dulkių siurblys / elektrinė šluota „du viename“ dulkių siurblys Sausas akumuliatorius be maišelio 0,3 l mėlynas 2,5 Ah
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Produkto tipas | 2 viename lazdinis dulkių siurblys |
| Šepetėlio forma | Stačiakampis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Dulkių talpa | 0,3 l |
| Išimama baterija | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos talpa | 2,5 Ah |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Gylis | 265 mm |
| Svoris | 2,3 kg |
| Ūgis | 1220 mm |
| Plotis | 200 mm |
| Valymo tipas | Sausas |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Galios lygių skaičius | 2 |
| Valomi paviršiai | Kilimas, Kietos grindys, Plytelės, Plikos grindys |
| Plyšių įrankis | Ne |
| Pridedamas apmušalų antgalis | Ne |
| Pridedami dulkių siurblio šepečiai | Universalus šepetys |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Kintama galia | Taip |
| Galios valdymas | Elektroninis |
| Rankenos valdikliai | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |