Bosch Serie 4 BGB38RD2 vakuuminis 4 L Cilindro siurblys Sausas 600 W Dulkių maišelis
Bosch Serie 4 BGB38RD2 vakuuminis 4 L Cilindro siurblys Sausas 600 W Dulkių maišelis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ratų skaičius | 4 ratai |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Produkto spalva | Raudona, Juoda |
| Dulkių konteinerio tipas | Dulkių maišelis |
| Valymo tipas | Sausas |
| Vamzdžio tipas | Teleskopinis |
| Dulkių talpa | 4 l |
| Maksimali įėjimo galia | 600 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 410 mm |
| Pakuotės gylis | 305 mm |
| Svoris | 4,5 kg |
| Plotis | 295 mm |
| Pakuotės aukštis | 490 mm |
| Gylis | 265 mm |
| Pakuotės plotis | 325 mm |
| Valomi paviršiai | Laiptų pakopos, Apmušalai, Plikos grindys, Kilimas, Kietos grindys, Plytelė |
| Veikimo spindulys | 10 metrų |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Triukšmo lygis | 79 dB |
| Tinkamas naudojimas | Pradžia |
| Laido ilgis | 7 m |
| Įspėjimai | Nenaudokite drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. Dulkių siurblyje yra elektrinių komponentų, todėl jo negalima išmesti į įprastą šiukšlių konteinerį. Naudokite pagal naudojimo instrukcijas, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |