Bosch Serie 2 BBHF214G lazdelinis dulkių siurblys / elektrinė šluota be maišelio pilka
Bosch Serie 2 BBHF214G lazdelinis dulkių siurblys / elektrinė šluota be maišelio pilka












Bosch Serie 2 BBHF214G lazdelinis dulkių siurblys / elektrinė šluota be maišelio pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Pilka |
| Teleskopinis vamzdis | Ne |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Nuimamas rankinis dulkių siurblys | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 14,4 V |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Įkrovimo laikas | 5 val. |
| Vykdymo laikas | 35 min. |
| Svoris | 2,4 kg |
| Gylis | 165 mm |
| Ūgis | 1160 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Valymo tipas | Sausas |
| Galios lygių skaičius | 2 |
| Valomi paviršiai | Kilimas, Kietos grindys, Plikos grindys |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Cikloninis |
| Parkavimo padėtis | Taip |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |