BOSCH hoover BGB 41BA1
BOSCH hoover BGB 41BA1
BOSCH hoover BGB 41BA1
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Rankinis dulkių siurblys |
| Produkto spalva | Juoda |
| Dulkių konteinerio tipas | Dulkių maišelis |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Gylis | 295 mm |
| Svoris | 5,3 kg |
| Ūgis | 410 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Valomi paviršiai | Kilimas, Plikos grindys |
| Valymo tipas | Sausas |
| Plyšių įrankis | Taip |
| Pridedamas apmušalų antgalis | Taip |
| Pridedami dulkių siurblio šepečiai | Giluminio valymo šepetys |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |