Bosch BBS711W dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, nerūdijantis plienas, balta
Bosch BBS711W dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, nerūdijantis plienas, balta



























Bosch BBS711W dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, nerūdijantis plienas, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Lanksti žarna | Taip |
| Integruotas šepetys | Taip |
| Produkto spalva | Balta, Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Dulkių talpa | 0,3 l |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Nuimamas rankinis dulkių siurblys | Taip |
| Išimama baterija | Taip |
| Baterijos išsikrovimo indikacija | Taip |
| Vykdymo laikas | 40 minučių |
| Įkrovimo laikas | 5 val. |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Veikimo laikas su motorizuotu šepečiu (didelis greitis) | 10 min. |
| Gylis | 202 mm |
| Plotis | 251 mm |
| Ūgis | 1320 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
| Įmontuotas LED apšvietimas | Taip |
| Turbo | Taip |
| Valomi paviršiai | Plikos grindys, Laiptų pakopos, Apmušalai, Kilimas, Kietos grindys |
| Gyvūnų priežiūra | Taip |
| Tinka visų tipų paviršiams | Taip |
| Valymo tipas | Sausas |
| Galios lygių skaičius | 3 |
| Dulkių valymo šepetys | Taip |
| Motorizuotas šepetys | Taip |
| Parkavimo padėtis | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Lengvai ištuštinamą konteinerį | Taip |
| LED indikatoriai | Baterijos lygis |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |