Bosch BBS711ANM dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, raudona, nerūdijantis plienas
Bosch BBS711ANM dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, raudona, nerūdijantis plienas




























Bosch BBS711ANM dulkių siurblys/elektrinė šluota be maišelio 0,3 L juoda, raudona, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Lanksti žarna | Taip |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Integruotas šepetys | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas, Raudona |
| Nuimamas rankinis dulkių siurblys | Taip |
| Dulkių talpa | 0,3 l |
| Įkrovimo laikas | 5 val. |
| Veikimo laikas su motorizuotu šepečiu (didelis greitis) | 10 min. |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Išimama baterija | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Vykdymo laikas | 40 minučių |
| Baterijos išsikrovimo indikacija | Taip |
| Plotis | 251 mm |
| Ūgis | 1320 mm |
| Gylis | 202 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
| Valomi paviršiai | Laiptų pakopos, Plikos grindys, Kilimas, Apmušalai, Kietos grindys |
| Įmontuotas LED apšvietimas | Taip |
| Turbo | Taip |
| Valymo tipas | Sausas |
| Gyvūnų priežiūra | Taip |
| Galios lygių skaičius | 3 |
| Tinka visų tipų paviršiams | Taip |
| Parkavimo stotelė | Taip |
| Dulkių valymo šepetys | Taip |
| Motorizuotas šepetys | Taip |
| Įkrovimo bazė | Taip |
| LED indikatoriai | Baterijos lygis |
| Parkavimo padėtis | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Lengvai ištuštinamą konteinerį | Taip |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudokite drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. Dulkių siurblyje yra elektrinių komponentų, todėl jo negalima išmesti į įprastą šiukšlių konteinerį. |