Blaupunkt VCC301 dulkių siurblys 1,2 l Būgninis dulkių siurblys Sausas skalbimas 700 W Be maišelio
Blaupunkt VCC301 dulkių siurblys 1,2 l Būgninis dulkių siurblys Sausas skalbimas 700 W Be maišelio




Blaupunkt VCC301 dulkių siurblys 1,2 l Būgninis dulkių siurblys Sausas skalbimas 700 W Be maišelio
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dulkių talpa | 1,2 l |
| Valymo tipas | Sausas |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Produkto spalva | Pilka, Permatomas, baltas, Mėlyna |
| Tipas | Būgninis dulkių siurblys |
| Siurbimo galia | 700 AW |
| Metinis energijos suvartojimas | 26,3 kWh |
| Maksimali įėjimo galia | 700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 252 mm |
| Gylis | 342 mm |
| Svoris | 4,6 kg |
| Plotis | 222 mm |
| Valomi paviršiai | Kietos grindys, Kilimas, Laiptų pakopos, Plikos grindys |
| Vakuuminis oro filtravimas | HEPA |
| HEPA klasė | HEPA 13 |
| Tinkamas naudojimas | Pradžia |
| Triukšmo lygis | 77 dB |
| Laido ilgis | 5 m |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |