„Blaupunkt“ be maišelio rankinis gaubtas VCH201
„Blaupunkt“ be maišelio rankinis gaubtas VCH201


„Blaupunkt“ be maišelio rankinis gaubtas VCH201
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dulkių talpa | 1,5 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Nuimamas rankinis dulkių siurblys | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maksimali įėjimo galia | 800 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 2,6 kg |
| Gylis | 140 mm |
| Ūgis | 1100 mm |
| Plotis | 240 mm |
| Vakuuminis oro filtravimas | HEPA |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Motorizuotas šepetys | Taip |
| Dulkių valymo šepetys | Taip |
| Grindų antgalis pridedamas | Taip |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |