- Prekė sandėlyje
-
−3%
„Black+Decker BXVMS602E“ vertikalus dulkių siurblys, juodas, mėlynas
„Black+Decker BXVMS602E“ vertikalus dulkių siurblys, juodas, mėlynas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Modular design | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Cordless | No, No |
| Built-in LED lighting | No |
| Built-in display | No |
| Vertical storage | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Product colour | Black, Blue |
| Power source | Mains |
| Power | 600 W |
| Volume | 800 ml |
| Power cable length | 6 m |
| Weight | 2.7 kg |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Vacuum air filtering | Cyclonic |
| Cleaning type | Dry |
| Mop function | No |
| Floor and carpet brush | Yes |
| Quick disconnect | Yes |
| LED backlight | No |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Strainer | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Filter type | HEPA |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |