- Prekė sandėlyje
Black Decker NVC220WBC rankinis dulkių siurblys, mėlynas, chromas be maišelio
Black Decker NVC220WBC rankinis dulkių siurblys, mėlynas, chromas be maišelio












Black Decker NVC220WBC rankinis dulkių siurblys, mėlynas, chromas be maišelio
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dust container type | Bagless |
| Dirt capacity dry | 0.385 L |
| Product colour | Blue, Chrome |
| Suction power | 15.5 AW |
| Runtime | 12 min |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 7.2 V |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging time | 10 h |
| Maximum input power | 14.4 W |
| Weight | 690 g |
| Airflow | 866 l/min |
| Cleaning type | Dry |
| Charging base | Yes |
| Charger | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery pack | Yes |
| Recharge indicator | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |