Black Decker BHHV520BFP rankinis dulkių siurblys Juodas, violetinis be maišelio
Black Decker BHHV520BFP rankinis dulkių siurblys Juodas, violetinis be maišelio















Black Decker BHHV520BFP rankinis dulkių siurblys Juodas, violetinis be maišelio
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dust container type | Bagless |
| Product colour | Black, Purple |
| Dirt capacity dry | 0.7 L |
| Power source | Battery |
| Maximum input power | 36 W |
| Battery voltage | 18 V |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Runtime | 21 min |
| Charging time | 5 h |
| Suction power | 35 AW |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 1.2 kg |
| Cleaning type | Dry |
| Number of speeds | 2 |
| Cleaning surfaces | Hard floor, Upholstery, Stair steps, Bare floor, Carpet |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Battery pack | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Charging base | Yes |
| Charger | Yes |
| Vacuum wand assembly | No |
| Removable filter | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |