-
−11%
ADLER AD 7065 vakuumas
ADLER AD 7065 vakuumas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Surinkimo dėžės talpa | 1,6 l |
| Produkto spalva | Oranžinė, Juoda |
| Lanksti žarna | Taip |
| Valymo tipas | Sausas |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Bako talpa | 1,5 l |
| Laido ilgis | 7 m |
| Automatinė įtraukimo sistema | Taip |
| Variklio galia | 700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Galios valdymas | Taip |
| Siurbimo galia | 17000 Pa |
| Triukšmo lygis | 80 dB |
| Maksimali įėjimo galia | 3000 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maksimali variklio galia | 3000 W |
| Veikimo spindulys | 9 m |
| Vakuuminis oro filtravimas | HEPA |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Tinkamas naudojimas | Pradžia |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Parketo šepetys | Taip |
| Plyšinis antgalis | Taip |
| Teleskopinis vamzdis | Taip |
| 2 viename šepetys | Taip |
| Grindų ir kilimų šepetys | Taip |
| Svoris | 5,47 kg |
| Laido laikymas | Taip |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudokite drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. Dulkių siurblyje yra elektrinių komponentų, todėl jo negalima išmesti į įprastą šiukšlių konteinerį. |