Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Lindy KVM“ ilgintuvas leidžia prijungti USB klaviatūrą / pelę ir VGA monitorių iki 300 m atstumu nuo kompiuterio su USB jungtimi, naudojant standartinį CAT5 arba aukštesnio lygio kabelį. Prie nuotolinio imtuvo galima prijungti atskirą darbo stotį, kad operatorius galėtų perjungti vietinius ir nuotolinius kompiuterius.
| Santrauka | „Lindy“ 300 m CAT5 KVM ilgintuvas, derinys, USB ir VGA. Klaviatūros prievado tipas: PS/2, Pelės prievado tipas: PS/2, Vaizdo prievado tipas: VGA. Maksimali raiška: 1920 x 1080 pikselių. Produkto spalva: Juoda. Įėjimo įtampa: 5 V |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lindy.co.uk/kvm-c6/300m-cat5-kvm-extender-combo-usb-vga-p7392 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,175 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,205 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Garso jungtys | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Klaviatūros prievado tipas | PS/2 |
| Pelės prievado tipas | PS/2 |
| PS/2 prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 2 |
| Vaizdo prievado tipas | VGA |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo montavimas | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Įėjimo įtampa | 5 V |
| Rankinis | Taip |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176200 |
| Modelis | 39378 |
| Modelio pavadinimas | 300 m CAT5 KVM ilgintuvo derinys, USB ir VGA |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005023 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,79 kg |