Šaldytuvas LIEBHERR URd 3601
Šaldytuvas LIEBHERR URd 3601



Šaldytuvas LIEBHERR URd 3601
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Liebherr |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Vyrių tipas | Durys prie durų |
| Tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viduje |
| Šaldymo technologijos tipas | Statinis |
| Aukštis | 81,8 cm |
| Plotis | 59,7 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Spalva | Balta |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | B. |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 115 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 92 litrai |
| Naudinga šaldiklio talpa | 14 litrų |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Durų rankena | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Durų užraktas | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 9 val. |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 2 kg / 24 val. |