Šaldytuvas ELECTROLUX LNS5LD14S
Šaldytuvas ELECTROLUX LNS5LD14S
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Vyrių tipas | Sliding |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Less frost |
| Aukštis | 144.1 cm |
| Plotis | 54 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 150 cm |
| Spalva | White |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Vėsusis stalčius | No |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | Electronical |
| Metinės energijos sąnaudos | 140 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 217 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 57 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Durų rankena | Ne |
| Kompresoriaus tipas | On-Off |
| Ventiliatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Ne |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Wi-Fi | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 2 |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -14°C - -24°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Ne |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 3 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 7 val. |