Šaldytuvas BOSCH KUL22ADD0
Šaldytuvas BOSCH KUL22ADD0
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge with freezer inside |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Aukštis | 82 cm |
| Plotis | 59.8 cm |
| Gylis | 54.8 cm |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Valdymas | Electronical |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Metinės energijos sąnaudos | 119 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 93 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 17 l |
| Wi-Fi | Taip |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | No |
| Ventiliatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Ne |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 3 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 8 val. |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Garso lygio klasė | B |
| Klimato klasė | SN-ST |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |