Šaldytuvas BOSCH KGE398IBP
Šaldytuvas BOSCH KGE398IBP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Less frost |
| Aukštis | 201 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Gylis | 65 cm |
| Spalva | Stainless steel |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Valdymas | Internal electronic control |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B |
| Metinės energijos sąnaudos | 119 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 249 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 94 l |
| Wi-Fi | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | No |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Butelių lentyna | Yes |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED, LED |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 14 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 18 val. |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Klimato klasė | SN-T |
| Standartizuotas aukštis | 205 cm |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |