Šaldytuvas AEG TK9ZS181DC
Šaldytuvas AEG TK9ZS181DC
Šaldytuvas AEG TK9ZS181DC
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Vyrių tipas | Durys prie durų |
| Tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Šaldymo technologijos tipas | Statinis |
| Aukštis | 176,9 cm |
| Plotis | 55,7 cm |
| Gylis | 54,9 cm |
| Standartizuotas plotis | 55 cm |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Spalva | Balta |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Vėsusis stalčius | Tikroji 0°C zona |
| Valdymas | Išorinis elektroninis valdymas |
| Metinės energijos sąnaudos | kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 274 litrai |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Inverteris |
| Ventiliatorius | Taip |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Durų užraktas | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Apšvietimas | Šviesos diodas, LED |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Antibakterinė technologija | Ne |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |