- Prekė sandelyje
ŠALDIKLIS WHMFF 6312 W4E WHP
ŠALDIKLIS WHMFF 6312 W4E WHP



ŠALDIKLIS WHMFF 6312 W4E WHP
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WHMFF 6312 W4E |
| Plotis | 59.7 cm, 661 mm. |
| Gylis | 70.9 cm |
| Aukštis | 186.5 cm, 1932 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldiklio tipas | Vertikalus |
| Montavimo tipas | Pastatomas |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 250 kWh |
| Talpa | 286 l |
| Triukšmo lygis | 34 dB. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 17 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 10 h |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Krepšių skaičius | 5 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 74.035 kg. |
| Ilgis | 762 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |