Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ADATA 32GB DashDrive UV150 yra kompaktiška USB atmintinė su USB Type-A jungtimi, pasižyminti patvariu juodu dizainu ir plug and play funkcija.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 11 mm |
| Svoris | 9 g |
| Plotis | 18 mm |
| Gylis | 58 mm |
Veikimas | |
| Linux operacinės sistemos palaikymas | Taip |
| Mac operacinės sistemos palaikymas | Taip |
| Windows operacinės sistemos palaikymas | Taip |
| Talpa | 32 GB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Taip |