"Kingston Technology DataTraveler" yra nešiojamas USB atmintukas su 512 GB talpa ir USB 3.2 Gen 1 sąsaja. Jis palaiko kelias operacines sistemas, įskaitant Windows, Mac ir Linux, o dangtelio dizainas užtikrina apsaugą.
"Kingston Technology DataTraveler" yra nešiojamas USB atmintukas su 512 GB talpa ir USB 3.2 Gen 1 sąsaja. Jis palaiko kelias operacines sistemas, įskaitant Windows, Mac ir Linux, o dangtelio dizainas užtikrina apsaugą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
"Kingston Technology DataTraveler" yra nešiojamas USB atmintukas su 512GB talpa ir USB 3.2 Gen 1 sąsaja. Jis palaiko kelias operacines sistemas, įskaitant Windows, Mac ir Linux, ir turi dangtelio dizainą, kuris užtikrina apsaugą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | USB atmintukas |
| Prekės ženklas | Kingston Technology |
| Modelis | DataTraveler Exodia |
Specifikacijos | |
| Talpa | 512 GB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| Darbo temperatūra | 0 - 60 °C |
| Saugos temperatūra | -20 - 85 °C |
| Svoris | 9.36 g |
| Matmenys | 60.8 mm (Ilg) × 21.4 mm (Plot) × 10.4 mm (Aukšt) |
| Spalva | Juoda, Violetinė |
| Formos faktorius | Dangtelis |
Suderinamumas | |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 ir ankstesnės versijos |
| Palaikomos Mac operacinės sistemos | Mac OS X 10.6 ir naujesnės |
| Palaikomos Linux operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos kitos operacinės sistemos | ChromeOS |