Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ADATA 32GB C906 USB atmintinė turi didelę saugojimo talpą. Ji puikiai tinka didelių failų saugojimui ir jų perdavimui tarp įrenginių.
Dizainas | |
|---|---|
| Formos faktorius | Dangtelis |
| Produkto spalva | Balta |
| | |
| Aukštis | 10.4 mm |
| Plotis | 17.6 mm |
| Gylys | 58 mm |
| Svoris | 9 g |
| | |
| USB versija | 2.0 |
| Talpa | 32 GB |
| Mac operacinės sistemos, kurias palaiko | Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS 9.0 |
| Linux operacinės sistemos, kurias palaiko | Taip |
| Windows operacinės sistemos, kurias palaiko | Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Basic, Windows XP Professional, Windows 98SE, Windows 98, Windows 7 Ultimate, Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows ME, Windows 7 Professional |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| | |
| USB maitinamas | Taip |
| Reikalingas USB | Taip |