Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ADATA 32GB DashDrive UV150 yra kompaktiškas ir lengvas USB atmintukas, kurio matmenys 58 mm x 18 mm x 11 mm, o svoris tik 9 g. Šis atmintukas puikiai tinka duomenų saugojimui keliaujant.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Raudona |
| Forma | Dangtelis |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 9 g |
| Gylis | 58 mm |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 11 mm |
Veikimas | |
| Sudarytos Windows operacinės sistemos | Taip |
| Plug and Play | Taip |
| Sudarytos Mac operacinės sistemos | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| Sudarytos Linux operacinės sistemos | Taip |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Talpa | 32 GB |