- Nauja
- Prekė sandėlyje
USB 2.0 OTG Type-C adapterio laidas su male USB C jungtimi ir female USB A jungtimi. Laido ilgis yra 0,2 metro, o pakuotė juoda.
USB 2.0 OTG Type-C adapterio laidas su male USB C jungtimi ir female USB A jungtimi. Laido ilgis yra 0,2 metro, o pakuotė juoda.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
USB 2.0 OTG Type-C adapterio kabelis su male USB C jungtimi ir female USB A jungtimi. Kabelio ilgis yra 0.2 metro, o pakuotė juoda.
Ypatybės | |
|---|---|
| Jungties 1 Lytis | Male |
| Jungties 2 Lytis | Female |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB A |
| Kabelio Ilgis | 0.2 m |
| Produkto Spalva | Juoda |
Pakuotės Duomenys | |
| Pakuotės Tipas | Blister |
| Kiekis Pakuotėje | 1 vnt. |
Kitos Ypatybės | |
| Plotis | 75 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| gylis | 175 mm |
Logistikos Duomenys | |
| Pagrindinės Dėžės Plotis | 365 mm |
| Pagrindinės Dėžės Aukštis | 340 mm |
| Pagrindinės Dėžės Ilgis | 595 mm |