Replės Orbis 41-1600 / 20RR, 160 mm
Prekės kodas: 28-4007582010157
Prekės kodas: 28-4007582010157
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
1531
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Prekės ženklas ORBIS,
Orbis
Artikulas 41-1600/20RR
Ilgis 160 mm,
239 mm.
Medžiaga Metalas, Plastikas
Vidutiniškai kietos vielos skersmuo 2.5 mm
Kietos vielos skersmuo 1.8 mm
DIN ISO standartas DIN ISO 5746
Papildoma informacija Pjovimo galia: Vidutinio kietumo viela Ø 2,5 mm. Kieta viela Ø 1,8 mm
Svoris 0.23 kg.
Plotis 65 mm.
Aukštis 28 mm.