Maitinimo šaltinis, MONTECH, CENTURY II, ATX, 1200 W, CENTURYII1200
Prekės kodas: 2-4710562746365
Prekės kodas: 2-4710562746365
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
15872
Prekė sandelyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Kito amžiaus energijos tiekimas
„Montech“ inovacijų ženklas
Visų laikų didžiausias efektyvumas
80 PLUS ir „Cybenetics Platinum“ sertifikuota
Pirmos klasės pavarų palaikymas: 12V-2x6 laidas
Standartizuokite 12V-2x6 kabelį, kad užtikrintumėte maksimalų suderinamumą su naujausia vaizdo plokšte.
Moderni ateities energija
Sukurtas ATX 3.1 ir PCIe 5.1 platformoms, užtikrinant aukščiausio lygio efektyvumą ir suderinamumą.
Tiksli maitinimo architektūra veikiant
Patikimumas nuo pradžios iki pabaigos
135 mm FDB ventiliatoriaus patobulinimas
Patirkite tylų veikimą su „Century II“ 135 mm skysčio dinaminio guolio ventiliatoriumi.
Efektyvus aušinimas, tylus veikimas
Optimizuotas 135 mm ventiliatoriaus dydis su „Smart Zero Fan“ režimu, užtikrinančiu idealią ventiliaciją ir žemą triukšmo lygį.
Plokščias ir lankstus, kad būtų užtikrintas elegantiškas dizainas
Maksimali apsauga: 10 metų garantija
  • „Montech“ inovacijų ženklas
  • Moderni ateities energija
Santrauka„Montech CENTURY II 1200W“. Bendra galia: 1200 W, AC įvesties įtampa: 100 - 240 V, AC įvesties dažnis: 50/60 Hz. Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis: 20+4 kontaktų ATX, Pagrindinės plokštės maitinimo laido ilgis: 60 cm, SATA maitinimo laido ilgis: 950 mm. Paskirtis: PC, Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: ATX, 80 PLUS sertifikatas: 80 PLUS Gold. Produkto spalva: Sidabrinė, Juoda, Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatoriaus skersmuo: 13,5 cm. Atitikties sertifikatai: BSMI, CB, CCC, EAC, Elektromagnetinis suderinamumas (EMC), Federalinė ryšių komisija (FCC),...
Pardavėjo pagrindinis puslapishttps://www.montechpc.com/century-ii-1200w
Vieneto dėžutės aukštis0,11
Vieneto dėžutės ilgis0,295
Vieneto dėžutės plotis0,21
Kintamosios srovės įvesties dažnis50/60 Hz
Kintamosios srovės įėjimo įtampa100–240 V
Kombinuota galia (+12 V)1200 W
Bendra galia (+3,3 V)100 W
Bendra galia (+5 V)100 W
Bendra galia (+5 Vsb)15 W
Bendra galia (-12 V)3,6 W
Įėjimo srovė10 A
Maksimali išėjimo srovė (+12 V)100 A
Maksimali išėjimo srovė (+3,3 V)20 A
Maksimali išėjimo srovė (+5 V)20 A
Maksimali išėjimo srovė (+5 Vsb)3 A
Maksimali išėjimo srovė (-12 V)0,3 A
Galios koeficiento korekcijos (PFC) tipasAktyvus
Bendra galia1200 W
Kabelių tipasPilnai modulinis
CPU maitinimo jungtis (4+4 kontaktų)Taip
Pagrindinės plokštės maitinimo laido ilgis600 mm
Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis20+4 kontaktų ATX
SATA maitinimo kabelių skaičius3
SATA maitinimo jungčių skaičius4
PCI Express maitinimo jungtys (16 kontaktų)1
PCI Express maitinimo jungtys (6+2 kontaktų)3
Periferinio (Molex) maitinimo kabelio ilgis950 mm
Periferinių įrenginių (Molex) maitinimo jungtys (4 kontaktų)1
SATA maitinimo kabelio ilgis950 mm
80 PLUS sertifikatas80 PLUS auksas
ATX versija3.1
Guolių technologijaFDB
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientasATX
TikslasKompiuteris
Aušinimo tipasAktyvus
Ventiliatoriaus skersmuo135 mm
ApšvietimasNe
Ventiliatorių skaičius1 ventiliatorius(-iai)
Įjungimo / išjungimo jungiklisTaip
Produkto spalvaJuoda/Sidabrinė
Darbinė temperatūra (TT)0–50 °C
Atitiktis elektros ir elektroninės įrangos atliekų (EEĮA) reikalavimamsTaip
Gylis140 mm
Ūgis86 mm
Plotis150 mm
Pakuotės tipasDėžutė
Kilmės šalisKinija
Garantinis laikotarpis10 metų
Modelio pavadinimasCENTURY II 1200W