- Prekė sandėlyje
„BaByliss The Crimper“ tekstūravimo lygintuvas šiltai juodas, rožinis, 70,9 colio (1,8 m)
„BaByliss The Crimper“ tekstūravimo lygintuvas šiltai juodas, rožinis, 70,9 colio (1,8 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| 360° rotational base | No |
| Product colour | Black, Pink |
| Plate material | Ceramic tourmaline |
| Ceramic coating | Yes |
| Power source | AC |
| Plate depth | 3.5 cm |
| Width | 39 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 285 g |
| Temperature (min) | 120 °C |
| Ceramic heating system | Yes |
| Ionic function | No |
| Technology | Warm |
| Curling iron shape | Straight barrel-shaped |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Number of heating levels | 10 |
| Type | Texturizing iron |
| Warm-up time | 30 s |
| Hair texturizing | Yes |
| Temperature (max) | 210 °C |
| Holder | No |
| Protective caps | No |
| Manual | Yes |
| Heat-resistant glove included | No |
| Pouch | No |
| Docking station included | No |
| Travel pouch | No |
| Carrying case | No |
| Cool tip | Yes |
| Hair comb | No |
| Heat mat | No |
| On/off switch | Yes |
| Dangerous for the environment | No |
| Built-in display | No |
| Swivel cord | Yes |
| Temperature indicator | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | No |
| Cord length | 1.8 m |
| Pallet gross height | 2.1 m |
| Master (outer) case gross weight | 2.46 kg |
| Pallet gross weight | 201.1 kg |
| Products per pallet layer | 48 pc(s) |
| Master (outer) case length | 324 mm |
| Master (outer) case volume | 291 cm³ |
| Master (outer) cases per pallet | 48 pc(s) |
| Pallet gross volume | 2016 dm³ |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050154543 |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Master (outer) case width | 264 mm |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050154540 |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case height | 340 mm |