- Prekė sandėlyje
„BaByliss The Crimper“ tekstūravimo lygintuvas šiltai juodas, rožinis, 70,9 colio (1,8 m)
„BaByliss The Crimper“ tekstūravimo lygintuvas šiltai juodas, rožinis, 70,9 colio (1,8 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Ceramic coating | Yes |
| 360° rotational base | No |
| Plate material | Ceramic tourmaline |
| Product colour | Black, Pink |
| Power source | AC |
| Weight | 285 g |
| Depth | 22 mm |
| Plate depth | 3.5 cm |
| Width | 39 mm |
| Height | 25 mm |
| Warm-up time | 30 s |
| Temperature (max) | 210 °C |
| Number of heating levels | 10 |
| Technology | Warm |
| Ionic function | No |
| Temperature (min) | 120 °C |
| Ceramic heating system | Yes |
| Hair texturizing | Yes |
| Type | Texturizing iron |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Curling iron shape | Straight barrel-shaped |
| Carrying case | No |
| Docking station included | No |
| Travel pouch | No |
| Holder | No |
| Hair comb | No |
| Manual | Yes |
| Pouch | No |
| Protective caps | No |
| Cool tip | Yes |
| Heat mat | No |
| Heat-resistant glove included | No |
| Built-in display | No |
| Temperature indicator | Yes |
| Cord length | 1.8 m |
| Cordless | No |
| On/off switch | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Swivel cord | Yes |
| Dangerous for the environment | No |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050154540 |
| Pallet gross volume | 2016 dm³ |
| Master (outer) case width | 264 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050154543 |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Master (outer) case length | 324 mm |
| Master (outer) case volume | 291 cm³ |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case height | 340 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 48 pc(s) |
| Pallet gross height | 2.1 m |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Pallet gross weight | 201.1 kg |
| Master (outer) case gross weight | 2.46 kg |
| Products per pallet layer | 48 pc(s) |