BaByliss Pro C319E 180 19mm garbanojimo geležis šilta juoda, rožinė
BaByliss Pro C319E 180 19mm garbanojimo geležis šilta juoda, rožinė


BaByliss Pro C319E 180 19mm garbanojimo geležis šilta juoda, rožinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Rožinė |
| Statinės skersmuo | 1,9 cm |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Temperatūra (maks.) | 180 °C |
| Temperatūra (min.) | 150 °C |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 10 |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Technologijos | Šilta |
| Plaukų džiovinimas | Ne |
| Tinka plaukų tipams | Jautrūs plaukai, Sausiems plaukams, Nepaklusnūs plaukai, Garbanoti plaukai, Tiesūs plaukai |
| Šilumos indikatoriaus tipas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| LED indikatoriai | Galia |
| Pasukamas laidas | Taip |