- Prekė sandėlyje
BaByliss Pro C319E 180 19mm garbanojimo geležis šilta juoda, rožinė
BaByliss Pro C319E 180 19mm garbanojimo geležis šilta juoda, rožinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Pink, Black |
| Barrel diameter | 1.9 cm |
| Type | Curling iron |
| Number of heating levels | 10 |
| Technology | Warm |
| Hair drying | No |
| Hair straightening | No |
| Hair curling | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair texturizing | No |
| Suitable for hair types | Dry hair, Unruly hair, Straight hair, Curly hair, Sensitive hair |
| Temperature (min) | 150 °C |
| Temperature (max) | 180 °C |
| Heat indicator type | Y |
| Built-in display | No |
| Cordless | No |
| Swivel cord | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Auto power off | No |
| LED indicators | Power |