„BaByliss Deep Waves“ garbanojimo lygintuvas šiltai juodas, oranžinis 98,4 colio (2,5 m)
„BaByliss Deep Waves“ garbanojimo lygintuvas šiltai juodas, oranžinis 98,4 colio (2,5 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Keraminė danga | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Oranžinė |
| Plotis | 307 mm |
| Ūgis | 49 mm |
| Svoris | 376 g |
| Gylis | 63 mm |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Plaukų džiovinimas | Ne |
| Technologijos | Šilta |
| Įšilimo laikas | 30 s |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plaukų tekstūravimas | Taip |
| Temperatūra (min.) | 160 °C |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Tikslas | Sausi plaukai |
| Kelioninis krepšys | Ne |
| Plaukų šukos | Ne |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Laikiklis | Ne |
| Šildymo kilimėlis | Taip |
| Pridedama įkrovimo stotelė | Ne |
| Šaunus patarimas | Taip |
| Maišelis | Ne |
| Apsauginiai dangteliai | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Belaidis | Ne |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Automatinis išsijungimas po | 60 min. |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Produktai paletėje | 252 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 7 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 350 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 150 mm |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 3,45 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 90 mm |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050154925 |
| Padėklo bendras aukštis | 2,05 m |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 345 cm³ |
| Produktai paletės sluoksnyje | 42 vnt. |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050154922 |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 190,6 cm |
| Padėklo bruto tūris | 1966 dm³ |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 6 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 42 vnt. |
| Padėklo bruto svoris | 238 kg |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |