- Prekė sandėlyje
„BaByliss Deep Waves“ garbanojimo lygintuvas šiltai juodas, oranžinis 98,4 colio (2,5 m)
„BaByliss Deep Waves“ garbanojimo lygintuvas šiltai juodas, oranžinis 98,4 colio (2,5 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ceramic coating | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Product colour | Black, Orange |
| Weight | 376 g |
| Depth | 63 mm |
| Width | 307 mm |
| Height | 49 mm |
| Number of heating levels | 3 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair drying | No |
| Technology | Warm |
| Temperature (min) | 160 °C |
| Ceramic heating system | Yes |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Warm-up time | 30 s |
| Ionic function | No |
| Hair straightening | Yes |
| Hair texturizing | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Suitable for hair types | All hair |
| Type | Curling iron |
| Purpose | Dry hair |
| Travel pouch | No |
| Protective caps | No |
| Holder | No |
| Cool tip | Yes |
| Pouch | No |
| Docking station included | No |
| Hair comb | No |
| Heat mat | Yes |
| Heat-resistant glove included | No |
| Carrying case | No |
| Manual | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 2.5 m |
| Temperature indicator | Yes |
| Auto power off after | 60 min |
| Cordless | No |
| Swivel cord | Yes |
| Dangerous for the environment | No |
| Built-in display | No |
| On/off switch | Yes |
| Master (outer) case width | 350 mm |
| Products per pallet layer | 42 pc(s) |
| Products per pallet | 252 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 2.05 m |
| Master (outer) case height | 150 mm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050154922 |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Master (outer) case gross weight | 3.45 kg |
| Master (outer) cases per pallet layer | 7 pc(s) |
| Master (outer) case length | 90 mm |
| Master (outer) case volume | 345 cm³ |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050154925 |
| Pallet gross volume | 1966 dm³ |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net height | 190.6 cm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 238 kg |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 42 pc(s) |