

Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Summary | Philips 5000 series BHD500/00. Motor type: DC. Product colour: White, Hanging type: Hanging ring, Cord length: 1.8 m. Power: 2100 W, AC input voltage: 220 - 240 V. Concentrator nozzle height: 1.4 cm |
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.315 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2100 W |
| Cool shot function | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Motor type | DC |
| Number of heating levels | 6 |
| Number of speeds | 6 |
| Cord length | 1.8 m |
| Designed for travel | No |
| Hanging type | Hanging ring |
| Product colour | White |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Concentrator nozzle height | 14 mm |
| Diffuser nozzle | No |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.007969 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.85 kg |